Kısır Döngüye Takılıp Yıllarını Harcamadan, Hayatında İsteklerine 10 Adımda Nasıl Ulaşırsın?

Aşk hayatında istediklerine ulaşamadıysan, büyük ihtimalle dış dünyadaki etkenlere odaklanıyorsun. 10 Günde %1 programında, 6 haftada isteklerine nasıl ulaşacağını öğreneceksin.

Kayıtlar Kapanıyor...

1497 TL - Tek Ödeme
333 TL - 6 Taksit

box30 Günlük Para İade Garantisi

100% Güvenli Ödeme Sistemi

6 Haftada Neler Öğreneceksin?

Hayatına sürekli olumsuz olaylardan çekiyor olabilirsin. Bunu sonlandırmanın tek yolu, içten değişime başlamış. Altı haftanın sonunda neler öğreneceksin?

  • Hayatının nereye gittiğini keşfedeceksin. Planlama stratejileriyle, 6 ay sonrasında istediğin konuma gelmek için ne yapman gerektiğini öğreneceksin.
  • İçsel kritik sesini durduracaksın. Seni sürekli yargılayan olumsuz düşüncelerinin her birini olumluya dönüştüreceksin. Böylelikle hayatına pozitif olaylara çekeceksin.
  • Kaybetme korkunu yeneceksin. Kaybetme korkusuyla, istenmedik ayrılıkları hayatına çekiyorsun. Buna son vermek için, kaybetme korkusunu nasıl yöneteceğini öğreneceksin.
  • Kendine güvenin artacak. İnsanlar, kendine güvenen kişileri çekici bulurlar. Sen de özgüvenini arttırmak istiyorsan, bunu nasıl yapacağını öğreneceksin.
  • Bağımlılıklarına son vereceksin. Sevgiliye bağımlı bir insan, her zaman iticidir. Bunu üzülerek söylüyorum. Bağımlı olmadığında, sevgilinden daha fazla saygı göreceksin.
  • Mucizevi hayatın başlangıcını öğreneceksin. Mükemmel bir hayat yaratmak hepimizin görevi. Mutlu olmak için şart. Bunu yapmanın birinci adımı, günlerine iyi başlaman. Bunu nasıl yapacağını öğreneceksin.

Başarı Hikayeleri:

10 Adımda Değişime Hazır mısın?

1497 TL - Tek Ödeme
333 TL - 6 Taksit

box30 Günlük Para İade Garantisi

100% Güvenli Ödeme Sistemi

Bugün Katıldığında, Alacağın Ekstra Bonus Eğitim Programları

Çöken İlişkini Kurtar Programı (2497 TL Değerinde)

Bu programda, ilişkinde karşılaştığın problemleri adım adım nasıl çözebileceğini öğreneceksin. Problemsiz bir ilişkinin olmadığını söyleyeyim. Bunu problemsiz gösteren insanlar, onları nasıl çözeceklerini çok net biliyorlar.

Ömür Boyu Seninle Olsun - Programı

Bu programda, ilişkini 10 sene geçmiş olsa bile nasıl sağlıklı yaşayabileceğini öğreneceksin. Karşılıklı nasıl mutlu olacağınızı çok net anlayacaksın.

Erkeğin Aşkla Yaklaşsın - Programı

Bu programda, karşılaştığın erkeğin uygun olup olmadığını keşfedeceksin. Ve sana garip yaklaşımlardan ziyade, aşkla yaklaşmasını, sana değer göstermesini sağlayacaksın.

Sıkça Sorulan Sorular:

Program Ne Zaman Başlayacak?

Sayfadaki sayaç dolduğunda, kayıt süresi dolacak. Katılır katılmaz, programın birinci haftasını seyredeceksin. Katıldıktan sonra, üyelik sitesine yönlendirileceksin. İçerikler orada bulunuyor

Programın Ücreti Ne Kadar?

Bütün setin asıl değer 15.000 TL. Ama bugüne özel 1497 TL'ye katılabilirsin. Taksit yöntemini seçtiğinde 1998 TL'ye denk geliyor.

Havale ile Ödeme Yapabilir miyim?

Evet. Havale yöntemi var. Bunun için alkan[@]askakademi.com adresine mail göndermelisin. Havale bilgileri sana gönderilecek. Havale sadece tek ödeme yapanlar için geçerlidir.

Ekstra Soruların Var mı? 

alkan[@]askakademi.com adresine bir mail atman yeterli. Kısa süre içerisinde cevap verilecek.

30 Günlük İade Nedir?

Bütün programlarımda aynı kural geçerli. Eyleme geçen ama sonuç almayan kişilerin parası %100 iade edilir. Programa katıldıktan 30 gün içinde bu işlem geçerli. Bana bir mail göndermen yeterli. 10 Günde %1 programı için ayrı bir şart, eyleme geçmiş olman. Bu iade hakkı sadece tek ödeme yapanlar için geçerli. Taksitlendirme seçeneceğini seçip, ikinci ayda iade istersen, bu KESİNLİKLE kabul edilmiyor.

Ben Başarabilir miyim Alkan?

Açık açık söylüyorum: Sadece eyleme geçenler başarılı olacak. Başarısız olmanın tek sebebi, yeteri kadar eyleme geçmemiş olman. Ya da ilk engelde hemen vazgeçmen. Bu iki hatayı yapmayıp, söylediklerimi harfi harfiyen yaparsan, başarılı olacaksın.