Dikkat: İlişkilerinde Yaşadığı Hayal Kırıklıklarından Yorulan Kadına Ücretsiz Online Eğitim

Sevildiğin ve Değer Verildiğin Aşkı Nasıl Yaratacaksın?

Devamlı emek verip, yaptıklarının boşa çıkmasından yorulmuş olabilirsin. Artık hayal kırıklıklarının yaşandığı kısır döngüden çıkmanın zamanı geldi. 3 bölümlük ücretsiz video eğitiminde, ne yapman gerektiğini anlatacağım.

Katılmak İstiyor musun?
50% Tamamlandı

Eğitim 0 Ücretsizdir ve İnternet Üzerinden Gerçekleştirilecek. Eğitim Videolarını Sana Gönderebilmem için En Güncel Mail Adresine İhtiyacım var.

SON ADIM: Aşağıdaki Formu Doldurarak, %100 Ücretsiz Eğitime Katılmak İster misin?

Gizliliğin bizim için önemlidir. Bilgilerin hiçbir yerde paylaşılmayacak.

Eğitim %100 Ücretsizdir. Videoları sana gönderebilmem için mail adresine ihtiyacım var.

Alkan Öztürk'ün Daha Önce Görüldüğü Yerler:

Bakalım İnsanlar Aşk Akademi Hakkında Ne Söylemiş?

Bunca yıl erkeklerle çalıştıktan sonra, öğrendiklerimi kadınlara anlatmaya karar verdim. Medyadan ve çevremizden öğrendiğimiz yanlışlar, bugünkü hüsran dolu ilişkilere sebep oluyor.

Artık bu süreci değiştirmenin zamanı bütün güçlü kadınlar için gelmiştir.

Bir saate yakın sürecek bu online eğitimde, hayatına doğru erkeği çekebilmen için ne yapacağından bahsedeceğim. Bunu isteyen bütün kadınlar bu ücretsiz eğitime katılmalılar.

Sen de öyle;)

Alkan Öztürk
Alkan Öztürk Psikolog & Aşk Akademi'nin Kurucusu

Gönderdiğin videolar sayesinde daha farklı bakıyorum artık. Sadece metin ya da görsel paylaşımı yapsaydın herkes gibi, inan ilgilenmezdim. Takipçilerine yanıt vermen, yol gösterici videoları göndermen çok büyük fark yarattı. Seni takip edenleri dikkate aldığını ve ilgilendiğini gösteriyorsun.

Hep böyle devam eder inşallah (ne kadar yoğun olursan ol et yani lütfen.) Seni fark eden ve takibe başlayan herkesin hayatında bir farkındalık yaratacağından eminim. İyi ki varsın. Sevgilim olduğunda seninle tanıştıracağım, dileğim kısa zamanda sıcağı sıcağına olması tabi, hadi bakalım Allah utandırmasın 🙂 Sevgiyle kal

Yasemin
Yasemin Eğitimden Geçmiş Katılımcı
  • Karşındaki Erkek Seni Üzemeden Gerçek Niyetini Anlayacaksın

    Bazen karşına öyle adamlar çıkıyor ki, gerçekte niyetinin ne olduğunu anlayamıyorsun. Belki sadece seks için seni tanımak istiyor. Yaptığı oyunları geç olmadan fark edebilirsin.

  • Seviyorum Deyip Sonra Kaybolan Dengesiz Erkeklerden Kurtul

    Biliyorsun, bazen her şey güzel giderken, bir anda kayboluyorlar. Ben bunlara Geri Vites Erkek diyorum. Bu tip adamlarla bir daha uğraşmak istemediğini biliyorum. Bu yüzden çözümünü birlikte keşfedeceğiz.

  • Doğru Erkeği Bulduktan Sonra İlişkini Uzun Ömürlü Yapacak Temelleri Atacaksın

    Doğru erkeği bulduktan sonra her şey oldu bitti mi sandın? Hayır. İlişkinin uzun ömürlü olmasını istiyorsan, kesinlikle oturtman gereken temeller var. Bunları sana öğreteceğim.

Eğitime Sen de Katıl!

Üç bölümlük online eğitim, sadece kısa süreliğine düzenlenecektir. Diğer arkadaşlar gibi senin de aşk hayatındaki gidişatını değiştireceğiz. Seni de bekliyorum! 🙂

Eğitim %100 Ücretsizdir. Videoları Gönderebilmem için Güncel E-postana İhtiyacım var.