3.Gün - Alkan'ın Ataleti Yenme Yöntemi

Sabah uyandığında ilk 15 dakika boyunca sosyal medyada neler olduğuna mı bakıyorsun? Akşam saatinde kendini geliştirmek yerine, gereksiz haberleri okuyarak vakit mi öldürüyorsun? Ataleti yenmek için kullandığım yöntemleri seninle paylaşacağım.

Güçlü Kadının 3. Sırrı:Alkan'ın Ataleti Yenme Yöntemi

Ders Seviyesi:  Temel

Ders Süresi:  30:34

DERSİN AÇIKLAMASI

Hayatında bir yere ulaşmadan önce, ulaştığın yerin nasıl bir yer olduğunu bilmen gerekiyor. İnsanlar çoğu zaman bir şey istiyor ama istediklerin şeyin neye benzediğini bilmiyorlar.

Bunu detaylandırdığında, belki de başka bir yere ulaşmak istediğini anlayacaksın. Bu yüzden temel derslerimizden biri, 6 aylık hedefimizi belirlemek. Bu dersin sonunda, önümüzdeki bir kaç içinde nerede olmak istediğin, en detayına kadar öğreneceksin. Oraya nasıl ulaşacağını keşfedeceksin.

DERS HAKKINDA SORULANLAR

QUESTION 1: Lorem ipsum sit amet sed suscipit elit accumsan dictum?

ANSWER 1: Donec juste lacus, semper nec fermentum pulvinar, pharetra quam et lacus. Mauris vitae purus lapus lorem malesuada ornarad elementum phaltra.Donec justo magna, semper nec fermentum pulvinar, pharetra sit lacus ligula. Mauris vitae purus non lorem malesuada ornare quam lacus sollicitudin elementum urna.


QUESTION 2: Lorem ipsum sit amet sed suscipit elit accumsan dictum?

ANSWER 2: Donec juste lacus, semper nec fermentum pulvinar, pharetra quam et lacus. Mauris vitae purus lapus lorem malesuada ornarad elementum phaltra.Donec justo magna, semper nec fermentum pulvinar, pharetra sit lacus ligula. Mauris vitae purus non lorem malesuada ornare quam lacus sollicitudin elementum urna.