Çöken İlişkini Kurtar

İlişkindeki Problemlerin Her Geçen Gün Arttığını Hissediyorsun. Bunları Çözüme Kavuşturmazsan, İstenmedik Senaryolar Yaşayabilirsin. Bu E-Kurs Süresince, Çöken İlişkilerde Yaşanan En Büyük 7 Sorunun Farkına Varıp, Çözümü Öğreneceksin.

ÖNEMLİ DUYURU: Şimdilik İyi Çalışmalar Diliyorum! 🙂

BURADAN BAŞLA

MODÜLLER

[1. Bölüm] İlgiden Kaçan Adam: İlgi Göstermeyince Geliyor da, Gösterince Neden Kaçıyor?

Bu bölümde 3 farklı bağlanma tipini öğreneceksin. Karşındaki erkek ilgi gösterdiğinde kaçıyor, göstermeyince geliyorsa, ortada büyük bir problem olabilir. Yıpratıcı bir problem. En başında neden böyle davrandığını anlaman gerekir.

Sonra neler yapabileceğini anlatacağım. --> OKUMAK İÇİN TIKLA

[2. Bölüm] Geri Vites Erkek: Kendini Bir Anda Geri Çeken Erkeğin Sırrı

Aşk Akademi kültüründe en çok bahsettiğim bir erkek modeli var: Geri Vites Erkek. Bu erkek seninle bir kaç *harika* gün geçirdikten sonra aniden ortadan kaybolur. Sonra tekrar gelir.

İlişkinde daha mutlu olman için partnerine "nasıl yaklaşacağını" öğreneceksin. Özellikle de karşında bu modelde bir erkek bulunuyorsa, bazı beklentilerini değiştirmen gerekebilir.

Detayları öğrenmenin zamanı geldi! --> OKUMAK İÇİN TIKLA

[3. Bölüm] Erkeğin Kalbine Giden Yol: Seninle Açık Açık Konuşması için 3 Aşamalı Yol Haritası

Bazen karşındaki erkeğin bazı şeyleri sakladığını hissediyor musun? Bunu kötü bir davranış olarak söylemiyorum. Anlatamadığı bazı şeyler varmış gibi... Erkeğin dilinden anlaman gerekir. Bu bölümde erkeğin kalbine giden yolu öğreneceksin. Böylelikle sana duygularından bahsederken daha rahat olacak.

Açık açık konuşmasının zamanı geldi! --> OKUMAK İÇİN TIKLA

[4. Bölüm] Etkili İletişim 101: Onun Anlayacağı Dilden Kendini Nasıl İfade Edebilirsin?

Bir şeyler anlatmak zor mu geliyor? Kendini ifade etmeye çalıştığın her anda, bazı şeyler ters gidiyor olabilir. Ya anlatamıyorsun... Ya da anlatıyorsun ama yanlış anlaşılıyorsun.

İfade etme problemini ortadan kaldırmak için ne yapabilirsin? Hepsini bu bölüme öğreneceksin.

Onun anlayacağı dilden konuşmanın zamanı geldi! --> OKUMAK İÇİN TIKLA

[5. Bölüm] Erkeğin Asıl Niyeti: Seni Gerçekten Seviyor mu?

Bir öyle davranıyor. Bir böyle...

Belki adamın niyetinden emin değilsin. Seni oyalıyor da olabilir. Kafanda binbir türlü sorular. E-kursun beşinci bölümde karşındaki erkeğin niyetini nasıl anlayacağından bahsediyorum.

Böylelikle ilişkideki at gözlüklerini çıkarıp, artık olanları net bir şekilde göreceksin.--> OKUMAK İÇİN TIKLA

[6. Bölüm] Cinsellik Yalanı: Sadece Yatakta Değil, Seni Hayatında İstemesi için Ne Yapmalısın?

Acaba seninle sadece cinsellik için mi görüşüyor? Bu soruyu kendine daha önce sormadıysan, bir an önce değerlendirmeni öneririm.

Bazen erkekler sadece cinsellik için birlikte olurlar. Bunun arkasındaki gerçeği anlamak için bu bölümü oku. Bölüm sonunda karşında erkeğin duygularını ön plana çıkarmasına destek olacaksın.

Seni cinsellik ile değil, aşk ve sevgi ile bağdaştıracak. --> OKUMAK İÇİN TIKLA

[BONUS] İlişkiyi Güçlendiren Tartışma: Tartışma Sonrasında İlk Adımı Kim, Nasıl Atmalı?

İlişkindeki tartışmaları nasıl önleyeceğini merak ediyor musun?

Hadi tartışma yaşandı diyelim... Sonrasında problemleri ortadan kaldırmak için nasıl davranmalısın? Nasıl bir zihniyetle yaklaşmalısın?

Bu bölümde tartışmalara farklı bakmanı amaçlıyorum. Bundan sonra tartışmalar ilişkini yıpratan bir olmayacak. Aksine ilişkini güçlendirecek!--> OKUMAK İÇİN TIKLA