Tebrikler!

“Erkeğin Dilinden Konuş” email serisine başarıyla katıldığını söyleyeyim 🙂 Sistem ilgilendiğini çoktaaaan algıladı bile.

Ama sen yine de bir 10-15 dakika ver.

Bazen teknolojinin ne yapacağı belli olmuyor.

Unutma…

Serinin ilk e-postasını gönderdim bile 🙂 Dediğim gibi hemen gelmediyse bir 10-15 dakika bekle. Spam kutusunu da kontrol etmeyi unutma lütfen.

Öğreneceklerini tekrar paylaşayım:

  • Erkeklerin dili, kadınlardan farklı. Dolayısıyla erkeğe bazı şeyleri anlatırken, yanlış anlaşılmalar oluşabiliyor. Bu yanlış anlaşmaların sonunda istenmedik tartışmalar çıkıyor. Erkeğin dilinden nasıl konuşabileceğini öğreneceksin. Dolayısıyla yanlış anlaşılmalar ortadan kalkacak ve erkeğin, ne istediğini tam olarak bilecek. 
  • Kendini İfade Edememenin Sebebini Öğreneceksin. Bu sebebi ortadan kaldırdıktan sonra, iletişim becerilerin tavan yapacak. Dolayısıyla kendine güvenin artacak ve ilişkine korkusuzca yaklaşacaksın. 
  • “101 Yaşındaki Sen” Egzersizini Keşfedeceksin: Bu egzersizi hayatına oturttuğunda, umutsuzluk gibi bir ruh hali yaşamayacaksın. Dolayısıyla karşılaştığın her durumda, net kararlar vereceksin.Net insan, kendini bilmeyen insandan her zaman daha çekicidir. Bunu unutma. 

Büyük ihtimalle bundan çok daha fazlasını öğreneceksin 🙂

Her neyse… Daha fazla konuşmayayım. Kendi gözlerinle okuyup, öğren. Ve dediğim gibi…

EYLEME GEÇMEYEN İNSANLAR İÇİN PAYLAŞMIYORUM.

Dolayısıyla lütfen eyleme geç 🙂 Geçmeyeceksen de zamanını buralarda kaybetme (biliyorum, sen böyle bir insan değilsin. Ama böyle olan insanlar için de bir mesaj bırakmak zorundayım).

Seviliyorsun,

Alkan Öztürk

En Sevdiğin Psikoloğun & Aşk Akademi’nin Kurucusu