HUZUR DOLU AŞKI NASIL YAŞACAKSIN?

BİR GÜN YAKIN OLUP, ERTESİ GÜN KAÇMASINDAN SIKILDIN MI? AŞK AKADEMİ'DE ENDİŞESİZ VE HUZUR DOLU AŞKLARIN SIRLARINI ÖĞRENECEKSİN.

Aşağıdaki butona tıklayarak "Büyülü Mekan Değiştirme Yöntemi" adlı e-kitabı indir.

Ücretsiz E-Kitabı İstiyorum!

Erkeğin Cinsel Yaklaşımını, Sadece Tek Bir Buluşmada Duygusallığa Nasıl Çevireceksin? Bu Yöntemle, Karşındaki Erkek İlk Önce SENİ TANIMAK İSTEYECEK.

%100 ücretsiz PDF dosyasıdır. Dosyayı Sana Gönderebilmem için Mail Adresine İhtiyacım Var.

 

Buralarda Görüldü:

Yalnızlığının bir sebebi var...

Biliyorum biliyorum…


İnsan bir zaman sonra yeni bir adım atıp risk almaktan korkuyor. Özellikle günümüzde aldatma oranlarının da artmasıyla birlikte, kendini kariyere adamak daha doğru görünebiliyor. Gel doğruyu konuşalım… Sen de en derinlere kulak verdiğinde, sabahları seni sıcacık bir öpücükle uyandıracak, kahvaltını hazırlayıp önüne sunacak bir erkeği hayatında arzuluyorsun. Fakat gerçek şu ki, onca denemeden sonra hala seni tamamlayacak o erkekle birlikte değilsin. Yalnızsın...


Şimdi sana benden bir sır…


Bu hayal, göründüğü kadar zor değil. Hatta tam tersi.


Doğru bir stratejiyle hayallerini sana teker teker yaşatacak beyaz atlı prensini bulman çok kolay.


Şu ana kadar yaşadığın ilişkilerin umduğun gibi ilerlememesinin sebepleri var. Bunlardan bir tanesi de, geçmişte yaşadıklarını bilinçsizce bugüne taşımandır. Bundan bir süre önce seni üzen erkeği hatırlıyor musun?


Aklının bir köşesine hala onun olduğunu biliyorum. Peki onunla yaşadıklarını, bugüne taşıdığının farkında mısın?


Şöyle düşün… Şu anda hayatına seni mutlu eden bir erkek yoksa, yaptığın mutlak yanlışlar vardır. Öyle değil mi? "Kariyerime odaklandım" diye de kendini kandırma. İçindeki duygulara kulak verdiğinde, o arzunun esasında ne kadar derin olduğunu sen de biliyorsun. Birbirimizi kandırmayalım.


Erkeklerin hangi davranışlara nasıl tepki verdiklerini, nelerden etkilendiklerini, ne yaptığında sana bağlanacağını, yatakta ne yapman gerektiğini ve daha fazlasını burada öğreneceksin.


Geceleri kafasını yastığa koyduğunda, düşündüğü tek kadın sen olacaksın. Ben, doğru erkekle mutlu bir aşk yaşaman için yanında olacağım.


SEN mutluluğu yaşayabilecek bir kadınsın.

SEN doğru erkeği hayatına çekebilirsin.

SEN, seni tamamlayacak adamı rahatlıkla etkileyebilirsin.

SEN, mutlu bir aşkı hak eden bir kadınsın.


Aşk Akademi’de alacağın eğitim ve bilgilerle, hayallerindeki adamı hayatına çağırman kolay olacak. Her şey senin elinde.

Doğru Erkeği Nasıl Bulacaksın?

 • Seçilmiş 20 Programı

  Eskiyi, bugüne taşıdığının ne kadar farkındasın? Bugüne kadar yaşadığın ilişkilerinde tekrar eden süreçlerin sebebini benimle yapacağın birebir görüşmelerde çözeceksin. Bundan sonra başlatacağın ilk ilişkinde, özgürlük hissini yaşayacaksın. Karşında bambaşka bir insan ve bambaşka bir hayat… Seçilmiş 20 programında, ilişkilerinde tutkulu ve sıfırlanmış bir başlangıç yaratacaksın.

 • Total Değişim Programı

  Sınırlı kişi sayısıyla açılan total değişim programında, seninle birlikte diğer katılımcıların da yaşadığı bir sorunun üzerine gidilecek. Her hafta verilen stratejik derslerle, seni rahatsız eden durumun üstesinden geleceksin. Belki erkeklere karşı bir güvensizliğin vardır, bağlanmakta sorun yaşıyorsundur, yatakta çektiğiniz bir sorun vardır… Çözümü bu programda bulacaksın.

 • Online Seminerler

  Canlı yayınla düzenlenecek online seminerlerde, senin talep ettiğin bir konunun üzerine gidilecek. Erkeklerle yaşadığın herhangi bir sorunun adım adım yol haritasını öğreneceksin. Canlı yayınları kaçırmamak için her şekilde takipte olmanı öneririm.

 • Mastermind

  Seninle aynı hayat bakışına sahip olan kadınlarla ve bizzat benimle bir arada olacaksın. Mastermind, sadece dilediğin aşkı yaşamakla alakalı değildir. Hayatının yönünü 180 derece değiştirip, total bir değişim yaratacaksın. Kabuğunun dışına çıkıp, hayatını tatmin edici bir açıdan yaşamaya başlayacaksın. Bu gizli bir programdır.

NOT: Aşk Akademi eğitimleri herkese duyurulmuyor. Belirli dönemlerde açılan eğitimlerden haberdar olmak için sitedeki butona tıklayıp, mail listesine kaydolmalısın ya da sosyal medyadan takip etmelisin.

Katılımcılar Neler Söylüyor?

Yasemin E.

Hoşlandığım bir erkek olduğunda, ona duygularımı ifade etmekte zorluk çekerdim. Erkeklerin anlamasını beklerdim. Alkan'ın yardımıyla, hoşlandığım birine karşı kendimi daha net ifade etmeyi öğrendim. Erkekler bir yana, kişisel olarak daha etkili bir insan oldum. Teşekkürler Alkan!

Eda L.

Zamanla yaşadıklarımdan dolayı, erkeklere güvenemez olmuştum. Alkan'la yaptığımız seanslarda, güvensizlik sorunun kendimle alakalı olduğunu öğrendim. Bu farkındalık sayesinde, güvensizliği aştım. Şimdi çok mutlu bir ilişkim var 🙂

Nasıl Bu Kadar İddaalı Konuşabiliyor Diyor musun?

10.000'in Üzerinde Erkekle Çalıştım

Ben Alkan Öztürk, 4 yıl boyunca binlerce erkeklerle çalıştım ve kadınlarla ilişkilerini geliştirmelerine destekte bulundum. Birebir görüşmeler yaptım, yüzlerce erkeğin toplandığı semineler verdim, yurtdışı kampları (Almanya, İsveç, İspanya, Romanya, Sırbistan…) düzenledim. Onbinlerce erkeğin sorunlarını dinleyip, arzuladıkları noktaya gelmelerine destekte bulundum. Bunun dışında, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Psikoloji bölümünden mezun oldum.

Bildiklerimi Sana Anlatmak İstiyorum

Çevremdeki kadın arkadaşımlarımla yaşadıkları sorunlar üzerinde konuşuyordum. Onlara tavsiyeler verirken fark ettim ki, bildiğim bir çok şey bu kadınların ilişkilerinde olumlu değişiklikler yaratıyor. Tekrar eden o kadar çok basit sorunlar vardı ki, içimdeki "Kadınlarla da konuşup, bildiklerini aktarmalısın." diyen sese engel olmak istemedim. Bu benim hayat amacım. İnsanların kalplerine mutluluk vermeyi en önemli amaçlarımdan biri olarak edindim. Bu yüzden buradayım.
Erkeklerin tam olarak ne beklediklerini en ince ayrıntısına kadar biliyorum.
Bunların hepsini sana anlatmanın vakti geldi.

Aramıza Katılıp Doğru Erkeği Bulmak İster misin?

Aşağıdaki butona tıklayarak mail adresini gir, ücretsiz e-kitapçığını indir ve hayallerindeki erkeği hayatına çekmek için bu duygu yüklü süreci başlat.

Hediyeni Hemen İndir

Konuşmadan, Sadece Beden Dilimi Kullanarak 10 Saniye İçerisinde Karşımdaki Erkeği Nasıl Etkilerim?

Gizliliğin bizim için önemlidir. Bilgilerin hiçbir yerde paylaşılmayacak.